CUKIERNIA I TORTY LUBLIN

Nieodłącznym elementem wielu uroczystości, zwłaszcza tych z udziałem małych gości jest tort. Bez względu na to, czy szykuje się skromne, niewielkie przyjęcie w gronie rodziny czy huczne obchody jubileuszu, warto zatroszczyć się o to, by zamawiane ciasto było zarówno pyszne, jak i efektowne pod względem wyglądu. To bowiem słodki wypiek będzie jedną z głównych, wyczekiwanych atrakcji spotkania, rarytasem i powodem do radości malucha. Właśnie dlatego z szerokiej oferty działających na rynku zakładów piekarniczych trzeba wybrać sprawdzoną cukiernię z tortami. Swoje usługi w tym zakresie proponuje Państwu firma Nivpol (torty Lublin).

Torty można dekorować na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest ozdobienie zewnętrznej warstwy tym, co dzieci lubią najbardziej, czyli słodyczami. W tej roli świetnie sprawdzają się wszelkie batoniki, pralinki, drażetki, żelki, ciasteczka, czekoladowe posypki czy klasyczna galaretka. Zapewne nieco bardziej oryginalnym pomysłem są wszelkie figurki przygotowywane specjalnie na daną okazję. I tak w naszej cukierni z tortami powstają postacie z marcepanu, lukru lub czekolady. Są to w zależności od uroczystości figurki par młodych (śluby), malutkich, śpiących bobasów (chrzty), modlących się chłopców i dziewczynek (komunie) albo bohaterowie z dziecięcych bajek.

Zachwyt wśród najmłodszych wywołują również ciasta udekorowane nadrukami oryginalnymi scenkami z książek czy filmów animowanych. Takie wydruki robi się na specjalnych bezglutenowych opłatkach przy pomocy jadalnych tuszów i atramentów spożywczych. Opłatki są delikatne w smaku, a dodatkowo można je dowolnie formować, dopasowując do kształtu słodkiego wypieku. Co więcej, te unikalne ozdoby pozwalają drukować dowolnie wybrane zdjęcia, więc zarówno kilkulatek, jak i pełnoletni jubilat może zobaczyć na zamówionym torcie własną podobiznę.

W naszej cukierni z torami przygotowujemy ciasta na różne okazje, a dekoracje można dobierać zgodnie z własnymi upodobaniami. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zamówiony w firmie Nivpol, cukiernia Lublin – przysmak będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.