NIVPOL OFERTA I HISTORIA

Smaczny obiad to obowiązkowy element przyjęcia. Wydaje się jednak, że nie mniej istotny jest deser, który powinien stać się ( przysłowiową lub nawet dosłowną ) wisienką na torcie uroczystości. Taki właśnie deser możecie Państwo zamówić w znanej w Lublinie i jego okolicach cukierni Nivpol.
Firma Nivpol ma w swojej ofercie najróżniejsze ciasta. Są wśród nich tradycyjne i zawsze lubiane serniki i makowce, w cukierni tej można jednak również zamówić oryginalne wypieki o nie mniej oryginalnych nazwach, jak np. ciasto szefowej czy shrek. Oprócz ciast Nivpol oferuje także wyroby takie jak rurki z kremem czy bezy. Gwarantujemy, że wszystkie nasze wyroby cukiernicze powstają przy wykorzystaniu wyłącznie świeżych składników o wysokiej jakości. Nie oszczędzamy na składnikach, jesteśmy profesjonalistami.
Nivpol oprócz ciast ma również w swojej ofercie smaczne torty. Jest wiele różnych smaków do wyboru. Pieczemy torty o smaku wiśniowym, jagodowym, malinowym, czekoladowym oraz w wielu innych. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wybredny wielbiciel tortów znajdzie tutaj coś dla siebie.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko ciasta, torty Lublin i inne podobne wyroby. Zajmujemy się również wypiekiem smacznych chlebów, bułek, cebularzy czy pizzerek. Sprawdzą się one znakomicie jako posiłek, który można zjeść w trakcie chwili przerwy w pracy. Podobnie jak w przypadku ciast, tak również w przypadku wyrobów piekarskich gwarantujemy najwyższą staranność ich wykonania i użycie wyłącznie składników o najlepszej jakości.
Cukiernia Lublin Nivpol istnieje już dwanaście lat. Na lokalnym, lubelskim rynku posiadamy już wyrobioną markę, jesteśmy kojarzeni z produktami najwyższej jakości. Smak naszych ciast, tortów, bułek i chlebów doceniło już tysiące ludzi. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby przez co najmniej kolejnych dwanaście lat utrzymać ten osiągnięty już przez nas wysoki poziom usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy a następnie do skontaktowania się z nami.