NASZA CUKIERNIA

Żadna ważna uroczystość nie może obyć się bez słodkości na stole oraz tortu. Wypieki są chętnie konsumowane przez dzieci, które lubią wszystko, co słodkie, oraz dorosłych, którzy przy ich jedzeniu lubią popijać kawę. Jeżeli brak nam czasu bądź zdolności do samodzielnego przygotowania tortu lub ciasta, udajmy się do cukierni w Lublinie.

Cukiernia z Lublina Nivpol oferuje wypieki, które są wykonywane z dużym zaangażowaniem i starannością. Do ich przygotowania zostają użyte naturalne składniki, a w ramach oferty cukierni z Lublina każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. W tej cukierni z Lublina możemy zakupić sernik wiedeński, tiramisu, piernika z marmoladą, ciasto porzeczkowe, ciasto szefowej, makowca, czy ciasto shrek. Spotkania ze znajomymi umilą również kremówki, rurki z kremem, babeczki owocowe i kajmakowe, biszkopty, W-Z.

Ta cukiernia z Lublina zajmuje się również upieczeniem tortu na ważne uroczystości, jak urodziny, chrzciny, pierwsza komunia, wesele, rocznice, zjazdy czy imieniny. Oferowane torty, to tort marcepanowy, wiśniowy, cytrynowy, orzechowy, jagodowy czy brzoskwiniowy. Cukiernia w Lublinie zadowoli także osoby lubiące torty o smaku czekoladowym, zielonego jabłuszka, malinowym oraz truskawkowym.

Warto dodać, że Nivpol to nie tylko cukiernia, ale także piekarnia. W jej ofercie znajdziemy duży wybór bułek, kajzerek, chleba, a także chałki, pizzerki, ciasteczka i ciasta, gniazdka, rogale, drożdżówki czy pizzerki. Będzie to pyszny element przygotowywania kanapek, które zjemy na śniadanie lub zabierzemy do szkoły.

Nivpol to piekarnia, a zarazem cukiernia z Lublina, która działa od dwunastu lat, a dzięki indywidualnemu traktowaniu klientów, stała się renomowaną i prężnie działającą firmą. Pracownicy nieustannie dokładają wszelkich starań, by wypieki były smaczne i odznaczały się wysoką jakością wykonania. Za sprawą tego każde podniebienie zostanie smacznie uraczone, a każdy klient będzie zadowolony z pysznego ciasta, tortu lub bułeczki, które z radością skonsumuje.